כללי

4 טעויות יקרות שיש להימנע מהן בעת ביצוע שיפוצים בסוויטת הורים

לפי האגודה הלאומית של בוני בתים, כ-85% מכלל הבתים בארה"ב נבנו לפני 1980. מלאי הדירות המזדקן מעיד על עלייה בביקוש לשיפוצים בתים שכן המבנים הישנים דורשים תחזוקה והוספה של שירותים חדשים. סקר משנת 2019 של HomeAdvisor הראה שבעלי בתים מוציאים בממוצע $5 על שיפוץ הבית על כל $1 שהוצא על תחזוקת הבית.

שיפוץ יחידות הורים הוא סיכוי מנצח במובנים רבים. תוכלו ליצור חווית ספא ​​בתוך הבית, ארון הורים מרווח, ולהשקיע בפרטים יוקרתיים. עם זאת, ההתרגשות עלולה להוביל לכך שבעלי בתים יגזימו עם העיצוב, תוך התעלמות מכמה טעויות בולטות בתהליך.

להלן ארבע שגיאות נפוצות שכדאי לשים לב אליהן בעת ​​ביצוע שיפוץ יחידת ההורים.
1. התמקדות יותר מדי באסתטיקה על פני תפקוד

רוב בעלי הבתים מתלהבים לעתים קרובות לנסות עיצובים, סגנונות ונושאים חדשים, במטרה להפוך את חדרי השינה הראשיים שלהם לבלוט. עם זאת, היעדר תכנון נכון מוביל לליקויים עיצוביים בפרויקט שכן בעלי הבית מתנסים יתר על המידה במאפיינים האסתטיים.

אתה צריך להקדיש זמן לחשוב דרך החזון שלך עבור החלל, לקחת מדידות מדויקות ולהתחשב בפונקציונליות הכוללת. לדוגמה, בעוד שאמבטיה עצמאית תהיה תוספת מצוינת לשיפוץ יחידת ההורים שלך, ייתכן שתצטרך להשאיר לפחות רגל מכל צד כדי לאפשר גישה לניקוי.
2. אקססוריז יתר

מומחים מאמינים שחדר השינה הראשי צריך להדהד אתכם. עיטור החלל עם אביזרים ואלמנטים שמדברים על האישיות שלך נראה בדיוק מתאים לך. עם זאת, בחיפוש אחר התאמה אישית של יחידת ההורים שלך, אתה עלול בסופו של דבר לעמוס את החלל. חשבו דרך כל רהיט, מכשיר ואביזר. איזה תפקיד ממלא הפריט בחלל? היזהרו מאלמנטים תואמים שיכולים לחטוף את המגע האישי.
3. תאורה שגויה

חברות שיפוץ בנייה חסרות ניסיון נוקטות להשתמש ב-downlights מעל כיור, האמבטיה או מושב האסלה. כתוצאה מכך, שיפוץ יחידת ההורים יוצרים חללים מוארים מדי, חסרי אווירה ויכולים לגרום להצללות על הפנים בעת השימוש במראה. זה רחוק מהיעד של הילה מרגיעה שאתה רוצה ליצור. עיצוב תאורה שכבות נכון צריך לכלול מספר מקורות אור סביבתיים. אתה יכול לשקול פסי LED ליד ארון המראה שלך, יהירות, ומקלחת. זוג נורות קיר בכל צד של המראה יכולים לשמש תכונות תאורת משימות מצוינות לחלל שלך.
4. בחירת חברת שיפוצים לא נכונה

שיפוץ יחידות הורים הוא תהליך מורכב הדורש מומחיות וכישורים ברמה הגבוהה ביותר כדי לספק גימור מעולה. ייתכן שיהיה עליך להעביר אביזרי אמבטיה מסוימים מסביב, מה שיסבך עוד יותר את הפרויקט. בחירה נכונה של מומחי שיפוץ חדרי אמבטיה ראשיים יכולה לעזור לכם להשלים את השיפוץ בזמן. חפש אנשי מקצוע עם תיקים מבוססים של פרויקטי שיפוץ מוצלחים. עקוב אחר ההפניות שסופקו כמו גם הביקורות המקוונות באתר שלהם.

שיפוץ יחידות הורים הם פרויקטים מרגשים לשיפור הבית שכל בעל בית צריך לשקול לעשות. היזהרות מארבעת המלכודות הללו יכולה לעזור לך לתכנן פרויקט שיפוץ חלק. למידע נוסף על איך נוכל להגשים את החזון שלך עבור יחידת ההורים שלך, פנה אלינו עוד היום.

Author

doron

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *