פתרון לצרכים שלך, לא הצעת מחיר.

צרו איתנו קשר לדעת על תהליך העיצוב והבניה של אנדרס
האם אי פעם צבעת דוגמה קטנה על הקיר שלך כדי לגלות שזה הצבע הלא נכון לחדר ברגע שהקיר נצבע לגמרי? אולי המטבח של חברך הוא בדיוק מה שאתה רוצה בבית שלך או שהשירותים של המלון הם מה שאתה רוצה שהאמבטיה הראשית שלך תהיה, אבל תהיתם בעצמכם, "האם זה ייראה טוב בבית שלנו?" פתירת המסתורין של אפשרויות הצבע הטובות ביותר עבור המטבח או בחירת האריחים עבור חדר האמבטיה שלך היא המומחיות שלנו.
אם אי פעם תהיתם, "האם הסגנון והתקציב שלנו יתאים לבית הזה שאנחנו עשויים לקנות?"
אז נוכל לעזור.

מחדרים בודדים ועד שיפוץ בית שלם, שירות אנדרס פרוייקטים עוזר לך לחשוב על החלל שלך ומה אתה רוצה ממנו. כמו גם איך להשיג את המראה שאתה מחפש. עם למעלה מעשר שנות ניסיון, שירותי הייעוץ אנדרס פרוייקטים יכולים לעזור להדריך אותך לצבעים המדויקים, לפתרונות ולעיצובים המחודשים שאתה רוצה.

אפילו אנשי המקצוע הטובים ביותר צריכים לבקש עזרה. כמומחים לשיפוץ ועיצוב, נחסוך לכם זמן וכסף. שירותי הייעוץ שלנו מציעים את ניהול התכנון והבנייה הטובים ביותר כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

לגבי אנדרס

זמן הוא כל כך יקר בימינו. וזו הסיבה שתהליך בניית העיצוב באנדרס פרוייקטים הוא פשוט. נועד להציע לך תוכנית מותאמת אישית תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר שנבחרו עבורך ביד, להשקיע פחות זמן בחיפוש ויותר זמן ליהנות מהתוצאה הסופית.

+ עיצוב בנייה

כל מה ששיפוץ הבית שלך צריך במקום אחד. חסוך זמן ומאמץ בכך שתאפשר לנו לקחת את השיפוץ שלך מעיצוב לבנייה במכה אחת.

+ שירותי ייעוץ

כמומחה לשיפוץ ועיצוב, אנדרס יכול להדריך אותך לחומרים הטובים ביותר, פלטות הצבעים, פתרונות ה-DIY והעיצובים המחודשים שאתה רוצה.

+ חדרי רחצה

אי אפשר להמעיט בחשיבותו של חדר אמבטיה מעוצב היטב; זה החדר הראשון שאתה רואה בבוקר והחדר האחרון שאתה עוזב לפני שאתה הולך לישון.

+ מרחבים חכמים

היכולת שלנו להחיות חלל קטן היא משהו שמייחד אותנו משאר חברות הבנייה והעיצוב. תנו לנו להפיח חיים חדשים בביתכם וליצור מרחב חכם עבורכם ועבור משפחתכם.

+ מטבחים

המטבח הוא פעימת הלב לכל בית, מקום ליצור, להתרועע ולהיות עם אנשים אהובים. בניית סרדון תעבוד איתך כדי ליצור חלל נוח, מתוחכם ופרקטי.

+ שיפוץ כל הבית

ריענון מוחלט של הבית שלך הוא מומחיות של אנדרס פרוייקטים. ניקח אותך מהרעיון לגימור יפה ונעקוב אחר כל שלב בדרך. צור איתנו קשר כדי ללמוד עוד.