בלוג

3 טיפים מרכזיים לפרויקטים מוצלחים של שיפוץ בתים

שוק שיפוץ הבית בארה"ב הוא גדול, והוא רק ילך ויגדל. דו"ח של HomeAdvisor העריך שסך ההוצאה עבור פרויקטי שיפוץ הבית עמדה על 394 מיליארד דולר בשנת 2018. נתון זה צפוי להגיע ל-454.6 מיליארד דולר עד שנת 2023. הכפלת ההון העצמי הממוצע של בעל הבית בחמש השנים האחרונות יוצרת שינוי בהעדפות , כאשר בעלי בתים בוחרים בחללי מגורים חסכוניים יותר באנרגיה ויוקרתיים.

שיפוצים בבית יכולים להיות חוויה מרגשת ומספקת עבור משק הבית שלכם. אתה יכול לממש את הרעיונות שלך לבית אידיאלי, וליצור מהפך יפהפה. למרות שזה יכול להיות מהנה להרוס את הקירות והארונות הישנים, כל תהליך שיפוץ הבית יכול להיות די קדחתני.

הנה שלושה טיפים שיעזרו להוריד את הלחץ מהשיפוץ המתוכנן של הבית כולו:
1. צור מערכת יחסים מצוינת עם קבלני השיפוצים שלך

סקר משנת 2018 שנערך על ידי האיגוד הלאומי של מנהלי סוכנויות צרכנות (NACAA) ופדרציה הצרכנית של אמריקה (CFA) גילה ששיפוץ בית עלוב נמצא בראש רשימת התלונות השנתי של הצרכנים שלהם. 48 אחוז מהנשאלים אמרו כי לא ישכורו קבלנים לפרויקטים אחרים בעתיד.

קבלן שיפוץ הבית שאתה בוחר הוא הגשר לשיפוץ חלומות הבית שלך. אתה צריך לעבוד עם חברת שיפוץ העיצוב, לא נגדם. ליצור קשר חיובי באמצעות הקמת ערוצי תקשורת נכונים. תקשורת טובה מתורגמת להבנה טובה יותר של החזון שלך לחלל.

פנה לאנשי מקצוע עם רקורד מוכח עם מספר רב של פרויקטים מוצלחים מתחת לחגורתם. בדוק ביקורות שהשאירו לקוחות עבר כדי להבין טוב יותר את מוסר העבודה שלהם. שיפוץ הבית שלך עשוי להימשך זמן מה. אתה צריך למצוא קבלן שאתה מרגיש בנוח איתו בבית שלך.
2. להבין שזו רכבת הרים רגשית

ההתרגשות שבבחירת מכשירי החשמל העדכניים ביותר למטבח החיצוני החדש שלך עשויה להיות מאפילה בקרוב על ידי צלילי אקדח הציפורניים והמקדחים המציקים. בנוסף, שיפוצים בכל הבית עשויים להכתיב שינויים בשגרת המשפחה שלך למשך מספר שבועות או חודשים.

שיפוץ יחידת הורים עשוי לגרום לחדר האמבטיה שלכם לצאת משימוש למשך מספר ימים. יתכן שהילדים שלך יצטרכו להסתגל לרעש והאבק. ייתכן שתצטרך להגביל את מעבר חיות המחמד שלך לחלקים מסוימים בבית. כל השינויים האלה יכולים להלחיץ ​​את בני המשפחה שלך.

דבר עם המשפחה שלך. תן לכולם להבין את נחיצות השדרוגים. בתוך כל הלחץ, זכרו להישאר אדיבים לצוות שעובד על הבית שלכם.
3. צור תוכנית מעשית לשיפוצים בבית

ייתכן שתצטרכו להיות מוכנים לפני שצוות השיפוץ העיצובי יעבור דרך הדלתות שלכם. ייתכן שיהיה עליך להעביר חלק מהפריטים יקרי הערך בבית כדי למנוע נזק במהלך הפירוק. בקש הצעת מחיר מפורטת ומפורטת מהקבלן המועדף עליך. ייתכן שתצטרך להיות גמיש בהערכות התקציב שלך כדי לכסות בעיות שעלולות להתעורר.

פרויקט שיפוץ הבית שלכם עשוי להיות רגע מרגש עבור המשפחה שלכם. זה יכול להיות מייגע ומלחיץ אם מטפלים בו בצורה לא נכונה. עם הקבלן הנכון, השקפה חיובית ותכנון נכון, ייתכן שתהיה ערוך לשיפוץ בית מוצלח.

Author

doron

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *